Marka John Deree

John Deere to renomowana, istniejąca od ponad 180 lat amerykańska firma produkująca między innymi maszyny rolnicze takie jak ciągniki, kombajny, pojazdy robocze, sieczkarnie czy prasy. Znana jest z wysokiej jakości sprzętu i dbałości o szczegóły.

Farba John Deere

Maszyny rolnicze John Deere malowane są wysokiej klasy farbami, które przedłużają żywotność i nadają sprzętowi elegancki wygląd. Producent ma w ofercie farby o tym samym składzie i formule jak te, które używane są w fabryce.

Ponieważ maszyny rolnicze malowane są w oryginalnych kolorach żółci i zieleni, oferowane farby są do nich idealnie dopasowane. Dlatego można ich używać podczas naprawy sprzętu czy malowania dodatkowych elementów.

Farba John Deere charakteryzuje się bardzo szybkim schnięciem, elastycznością, odpornością na warunki atmosferyczne oraz wysokim połyskiem. Używając jej, możemy być pewni, że maszyny przez długi czas będą wyglądały jak nowe.

Oferta farb John Deere

Producent oferuje dwa rodzaje farb: farby w spray ‘u oraz tradycyjne farby w puszkach.

Farby w puszkach o pojemności 1 litr lub 2,5 litra występują w kolorach zielonym, żółtym, białym, szarym i czarnym. Dostępny jest również beżowy podkład.

Przy zakupie farby w spray ‘u jest możliwość nabycia dodatkowo firmowego uchwytu do aerozoli, który znacznie ułatwia nakładanie farby. Farba John Deere w aerozolu dostępna jest w pojemnikach 400 ml, w kolorach zielonym, żółtym i czarnym. Do tego również beżowy podkład.

Aby idealnie przygotować powierzchnie do malowania i oczyszczenie elementów warto zainwestować w firmowy rozpuszczalnik o pojemności 1 lub 5 litrów.